Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
"Bajkowe Święta - Warsztaty ceramiczne o tematyce Bożonarodzeniowej"
14.11.2018 Redaktor 1001
grafika

W imieniu Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach "Bajkowe Święta - Warsztaty ceramiczne o tematyce Bożonarodzeniowej". Pierwsza część zajęć odbędzie się 2 grudnia i potrwa od godziny 10:00 do 13:00-13:30. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykonać dekoracje bożonarodzeniowe z gliny między innymi zawieszki na choinkę (w kształcie: konia na biegunach, ptaków, misia, anioła, muchomora, serca i gwiazdek), lampiony w kształcie domków albo choinek oraz miski w kształcie płatków śniegu.


Podczas drugiej części warsztatów, które odbędą się 16 grudnia uczestnicy pokryją szkliwami wcześniej wykonane i wypalone prace.


Warsztaty są przeznaczone dla różnych grup wiekowych - zarówno dla rodziców z dziećmi, starszych dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych. Dzieci poniżej szóstego roku życia zapraszamy z opiekunem.

 

Zajęcia są odpłatne: za 1 część 10 zł, druga część 15 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 52 386 08 64.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg