"Bajkowe Święta - Warsztaty ceramiczne o tematyce Bożonarodzeniowej"
14.11.2018 Łukasz Walczyk 162

W imieniu Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach "Bajkowe Święta - Warsztaty ceramiczne o tematyce Bożonarodzeniowej". Pierwsza część zajęć odbędzie się 2 grudnia i potrwa od godziny 10:00 do 13:00-13:30. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli wykonać dekoracje bożonarodzeniowe z gliny między innymi zawieszki na choinkę (w kształcie: konia na biegunach, ptaków, misia, anioła, muchomora, serca i gwiazdek), lampiony w kształcie domków albo choinek oraz miski w kształcie płatków śniegu.

Podczas drugiej części warsztatów, które odbędą się 16 grudnia uczestnicy pokryją szkliwami wcześniej wykonane i wypalone prace.

Warsztaty są przeznaczone dla różnych grup wiekowych - zarówno dla rodziców z dziećmi, starszych dzieci, nastolatków oraz osób dorosłych. Dzieci poniżej szóstego roku życia zapraszamy z opiekunem.

Zajęcia są odpłatne: za 1 część 10 zł, druga część 15 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem 52 386 08 64.