Mobilny katalog biblioteki na miarę XXI wieku
01.10.2018 Redaktor 1153

Drodzy Czytelnicy!!!  Katalog naszej biblioteki jest już „mobilny”. Oznacza to, że automatycznie dostosowuje się do ekranów wszystkich urządzeń, na których zostanie uruchomiony. Zachęcamy do korzystania z usług dostępnych w naszym internetowym katalogu https://www.naklo-pimbp.sowwwa.pl/ na smartfonach i tabletach.

Intuicyjna nawigacja i przejrzysta szata graficzna, tzw. hamburgerowe menu dopasowujące się do różnych rodzajów ekranów urządzeń mobilnych, proste wyszukiwanie, nowości czytelnicze na stronie głównej wyszukiwarki - to wszystko znajdą Państwo w naszym katalogu. Zapraszamy!