Międzynarodowy bestseller na DKK w Ślesinie
25.06.2018 Łukasz Walczyk 426

W słoneczne wtorkowe popołudnie, 19 czerwca 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie, na którym omawiano książkę „Lab girl” Hope Jahren. Autorka jest jedyną kobietą, która została nagrodzona prestiżowym Young Investigator Medal oraz jedną z dziesięciu najlepszych młodych naukowców w Stanach Zjednoczonych.

W  przeczytanej biografii każda z Klubowiczek znalazła coś interesującego. W czasie spotkania odczytano fragmenty, które najbardziej zapadły w pamięci czytających.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 04 września 2018 r. o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka „Dasz radę” ks. Jana Kaczkowskiego.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.