O bezpiecznych wakacjach w bibliotece w Trzeciewnicy
19.06.2018 Redaktor 1179

Ostatnie dni roku szkolnego to dobry czas na poruszenie tematyki związanej z bezpieczeństwem podczas wakacji. Dnia 18.06.2018 w bibliotece w Trzeciewnicy odbyły się zajęcia poświęcone bezpieczeństwu w czasie letniego wypoczynku, w których uczestniczyli trzecioklasiści z Niepublicznej Szkoły Podstawowej z p. Jolantą Maciejewską. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną związana z tematem spotkania, utrwalili nawyki właściwego zachowania się nad wodą , w górach i domu. Pamiętali również numery alarmowe. W dalszej części zajęć, trzecioklasiści podzieleni na grupy, wykonali plakaty pt „Bezpieczne wakacje”, a na zakończenie spotkania rozwiązali wakacyjna krzyżówkę.