Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
„Pan Cylinderek”- spotkanie autorskie z Margarett Borroughdame.
08.06.2018 Jolanta Dąbrowska 1154
grafika

8 czerwca 2018 r. w filii bibliotecznej dla dzieci  przy ul. Bartkowskiego1 odbyło się spotkanie z Panią Margarett Borroughdame, autorką książek dla dzieci, w tym prozy, poezji oraz przedstawień dla najmłodszych. Nie obca jest też dla Niej dobroczynność, bowiem jest współfundatorką i prezesem fundacji edukacyjnej dla dzieci oraz członkiem wolontariatu międzynarodowego.
Autorka w bardzo ciekawy sposób opowiedziała o swojej twórczości, skupiając się głównie na książce pt. „Pan Cylinderek”, której przesłaniem jest samoakceptacja i umiejętność radzenia sobie z własnymi słabościami i niedoskonałościami. Lektura podpowiada też jak wady zamienić w zalety. W czasie spotkania pani Margarett towarzyszył Pan Cylinderek, maskotka uszyta na podstawie książki oraz cylinder, nakrycie głowy z dawnych czasów Uczestnicy spotkania zadawali autorce wiele pytań, na które bardzo chętnie i szczegółowo odpowiadała. Spotkanie przebiegało w pełnej ciepła i humoru atmosferze. Uczestniczyły w nim dwie klasy IV ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z  opiekunami.

 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg