Powieść A. Kołakowskiej na DKK w Ślesinie
29.05.2018 Redaktor 1040

Dnia 22 maja 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie. Przedmiotem dyskusji była powieść Agaty Kołakowskiej pt. „We dnie, w nocy”. Opisana historia oparta została na faktach, a autorka zbierając informację do książki rozmawiała m. in z lekarzem, który zajmuje się ofiarami opisanymi w „We dnie, w nocy”. To przejmująca powieść o wyrządzonej krzywdzie oraz o tym, jak traumatyczne przeżycia bohaterki rzutują na jej dorosłe życie. To książka, którą każda kobieta powinna przeczytać.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 19 czerwca 2018 o godz. 1600. Przedmiotem dyskusji będzie książka H. Jahren pt. „Lab Girl”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.