Drugi tydzień ferii w bibliotece dziecięcej
19.02.2018 Łukasz Walczyk 701

Już drugi tydzień trwają zajęcia wakacyjne w filii dziecięcej przy ul. Bartkowskiego 1. Ich uczestnicy spędzają je wesoło i twórczo. W miniony piątek „zasypało nas na biało!”, więc była okazja pobawić się na śniegu i lepić bałwany. Poniedziałkowe spotkanie zaś przebiegało pod hasłem „Stwórz książkę po swojemu”. Jego uczestnicy sprawdzali się w roli autorów i ilustratorów książek. Brali również udział w konkursie promującym czytelnictwo, wykorzystując możliwość tworzenia plakatów oraz haseł. Spośród kilku z nich  ogólną aprobatę zyskało hasło Zuzi „Książki  to nieodgadniony świat baśni i bajek”. Praca nad książką zainspirowała dzieci do utworzenia w bibliotece „Kącika Książki Polecanej”, w którym znalazły się ciekawe lektury, które według nich warto przeczytać.

Zapraszamy na kolejny dzień zajęć!