Pierwsze spotkanie DKK w 2018 roku w Potulicach
29.01.2018 Jolanta Dąbrowska 969
grafika

Dnia 24 stycznia 2018 r.  odbyło się  spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece w Potulicach. Panie podzieliły się wrażeniami po przeczytaniu książki „Chemik” Stephanie Meyer. Niestety powieść nie spodobała się. Autorka znana z sagi „Zmierzch”, opisującej przygody wampirów w świecie ludzi sugerowała, że i ta pozycja będzie o podobnej tematyce. Nic bardziej mylnego – „Chemik” to sensacja z thrillerem w tle połączona z wątkiem miłosnym. Główną bohaterką jest Alex (ciągle zmieniająca imiona), która od kilku lat zmuszona jest uciekać i żyć w ukryciu. W pewnym momencie swego życia zaczyna pracować dla rządu, zakochuje się w Danielu, z którym współpracuje. Długie opisy, wyjątkowo szczegółowe, spowodowały znużenie wśród czytających.

Klubowiczki  stwierdziły, że odnajdą się w „Chemiku” czytelnicy, „którzy lubią książki opasłe, które nie budują wielkiego napięcia i nie mają odkrywczej fabuły”.

 

Następne spotkanie  odbędzie się 20 lutego o godz. 15.00 i omawiana będzie książka Aleksandry Jagodzińskiej „Bliskie rozmowy" - poradnik, który odmienia życie, który pomaga pokonać wewnętrzne słabości i lęki, a także budować i rozwijać szczęśliwe związki oraz poczucie własnej wartości.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg