Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody w Wypożyczalni książek przy ul. Dąbrowskiego 20 uruchomiliśmy możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą.
Święto Dziadków na oddziale ZOL szpitala w Nakle.
24.01.2018 Jolanta Dąbrowska 1358
grafika

Przypadające w styczniu Święto Babci i Dziadka wpisało się już na stałe w kalendarz polskich rodzin. Wszystkie wnuki bez względu na wiek pamiętają o swoich kochanych dziadkach.

Tradycją już się stało, że na zaproszenie pracownika biblioteki przy szpitalu seniorów Zakładu Opiekuńczo Leczniczego nakielskiego szpitala odwiedzają uczniowie SP nr4 w Nakle.

Tego roku, 23.01. uczniowie kl. V b wraz z wychowawczynią i bibliotekarką filii przy szpitalu odwiedzili pensjonariuszy ZOL. Dzieci przygotowały piękne, kolorowe kwiaty z bibuły, które wręczały seniorom, życząc im dużo zdrowia. Deklamowały wiersze o ich święcie oraz wspólnie zaśpiewano kolędę. Dla starszych, schorowanych osób była to  miła i wzruszająca wizyta. Pensjonariusze ZOL bardzo potrzebują towarzystwa szczególnie w wyjątkowych świątecznych dniach aby na moment  zapomnieć o swej niedyspozycji spowodowanej chorobą, podeszłym wiekiem, często też samotnością. Pani terapeuta ZOL  podziękowała uczniom za pamięć i odwiedziny. Na zakończenie wizyty dzieci zostały obdarowane słodkościami.
Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
720.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg
visa.jpg