Grudniowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Ślesinie
20.12.2017 Jolanta Dąbrowska 752

19 grudnia 2017 r., na ostatnim w tym roku, spotkaniu DKK w filii bibliotecznej w Ślesinie omawiano kryminał Stephenie Meyer pt.  „Chemik”. Początek lektury  zapowiadał ciekawą powieść sensacyjną, jednak bogato rozwinięty wątek  romantyczny ostudził napięcie.  Panie stwierdziły, że był on mało realistyczny, gdyż nie można pogodzić życia aktywnej agentki z życiem rodzinnym. Zwyczajem spotkań stały się również dyskusje o ostatnio przeczytanych książkach. Na spotkaniu przedstawiono informację o Jubileuszu  Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, obchodzonego  w 2017 r. pod hasłem „SBP – Wiedza i Doświadczenie, Tradycja i Nowoczesność”.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 16 stycznia 2018 r.  o godz. 16:00.
Przedmiotem dyskusji będzie książka „Podróżnik do wynajęcia” Korner Fabian Sixtus.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.