„Andrzejkowe Czary-Mary” dla najmłodszych
01.12.2017 Łukasz Walczyk 80

Kto nie lubi wróżb? Jeżeli jest ktoś taki, to pewnie tylko udaje...Gdy zbliżają się Andrzejki jedni czytają horoskopy, inni leją wosk, bo każdy chce poznać swoją przyszłość. Oczywiście wszyscy traktują to jednak z przymrużeniem oka i świetnie się przy tym bawią. Okazją do takiej zabawy mieli nasi najmłodsi czytelnicy.

„Kubeczki szczęścia”, wróżby z bucikami, serduszka z imionami wybrańców i wybranek oraz wiele innych wróżb andrzejkowych były atrakcją dla maluchów. Zajęcia przygotowane dla przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej Nr 2 przez Filię Dziecięcą przy ul. Bartkowskiego 1 z okazji Andrzejek, były dla nich okazją do wspólnej, wesołej zabawy. Najmłodsi czytelnicy, przy muzyce, tańcu i piosence świetnie się bawili. Atrakcją dla nich był też „Pączkowy konkurs”.

Każde z dzieci dostało pączka i wygrało to dziecko, które było najbardziej umorusane od słodkiego lukru.

Śmiechu było co nie miara!