Nicholas Sparks i jego najnowsza powieść
23.11.2017 Łukasz Walczyk 110

Najnowsza książka Nicholasa Sparksa „We dwoje” była omawiana w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki w bibliotece przy ul. Dąbrowskiego  20 w Nakle. Warto wspomnieć, że autor w dniach 27-28 października b.r. odwiedził Kraków i Warszawę, gdzie promował ww. powieść i spotkał się z czytelnikami.

Nicholas Sparks jest z pewnością najpopularniejszym na świecie autorem romansów i powieści obyczajowych. Od wielu lat każda opublikowana przez niego książka staje się ważnym i szeroko komentowanym wydarzeniem na rynku wydawniczym i trafia na szczyty list bestsellerów.

„We dwoje” jest historią o rodzinie i wzajemnym wsparciu, również o tym, że nie powinniśmy przechodzić przez życie samotnie. W książce nie brakuje emocji, nie ma w niej żadnego koloryzowania i wymyślonej fabuły – właśnie życie pisze takie historie.

Na ostatnie w tym roku spotkanie DKK zapraszamy 13 grudnia o godz. 16:00, a omawiać będziemy książkę Izabeli Pietrzyk „Lepsza połowa”.

Spotkanie dofinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.