O nietypowej babie na listopadowym spotkaniu DKK w Trzeciewnicy
22.11.2017 Łukasz Walczyk 115

Dnia 17 listopada 2017 roku odbyło się kolejne spotkanie DKK w Trzeciewnicy. Tym razem omawiana była książka „Nietypowa baba jestem: czyli Anna Seniuk w rozmowie z córką Magdaleną Małecką – Wippich”. Jest to obszerna biografia aktorki wzbogacona zdjęciami. Bohaterka książki opowiada o chorobie nowotworowej, dzieciństwie, licznych przeprowadzkach i szkole teatralnej oraz życiu osobistym i zawodowym. Czytelnicy poznają artystkę jako osobę bardzo ciepłą i otwartą. Czytając tę książkę klubowiczki dowiedziały się jaką życiową rolę odrzuciła aktorka i jakie były tego konsekwencje, poznały nieznane historie z jej życia . Stwierdziły, że tak jak inne pracujące kobiety zmagała  się z wychowywaniem dzieci i pracą zawodową. „Nietypowa baba..” to książka, którą warto przeczytać i polecić innym.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy  13 grudnia o godz. 16.00. Przedmiotem dyskusji będzie książka  Nicholasa Sparksa pt „We dwoje”

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.