Relacja Sebastiana Henniga, Wojtka Malichy i Mateusza Matuszewskiego z podróży obejmujacej trasę Polska-Chiny
12.10.2017 Łukasz Walczyk 29
grafika

Dyrektor Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nakle zaprasza w czwartek, 19 października 2017 r. o godz. 16.30 do biblioteki przy ul. Bartkowskiego 1na prelekcję Sebastiana Henniga, Wojtka Malichy i Mateusza Matuszewskiego przygotowanej  w formie stand-upu wraz z foto/wideo relacją z podróży obejmującej trasę Polska-Chiny.

Wstęp wolny.

 

Sebastian Hennig, Wojtek  Malicha i Mateusz Matuszewski to trójka przyjaciół, która stworzyła projekt podróżniczy "Aventura". 20 marca  2017 r. wyruszyli w drugą już, niesamowitą podróż, tym razem do Azji. Przejechali ponad 40.000 kilometrów w niespełna pół roku, zwiedzając jednocześnie 22 państwa. Podróżowali niskobudżetowo, głównie autostopem. Radzili sobie między innymi sprzedając zdjęcia polaroidowe oraz często  wykonywali różne prace w zamian za jedzenie. Spali w namiocie, najtańszych hostelach i u pomocnych, obcych ludzi z portalu "couchsurfing". Podczas  długiej podróży mieli całą masę przygód, poznali setki fantastycznych ludzi i odwiedzili magiczne miejsca.

19 października o godz. 13.00  młodzi podróżnicy gościć będą w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle, natomiast o 16.30 w bibliotece przy ul. Bartkowskiego 1 w Nakle.

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
godziny otwarciav4.jpg
co kiedy gdzieV2.jpg
tło.jpg
Backup_of_Graphic2_1.jpg
regionalia_baner.jpg
ibukLibra.png
orf.jpg
w.bibl.jpg
ministerstwosmall.jpg
krasze.jpg
prb.jpg
Backup_of_Graphic50.jpg
polub nas10.jpg
legimi.jpg