„Szczęście na wagę” w bibliotece w Paterku
03.10.2017 Jolanta Dąbrowska 27
grafika

Czy ludzie, którzy stali się dla siebie obcy, mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa?” - to pytanie, na które szuka odpowiedzi autorka „Szczęścia na wagę”.

W czwartek, 28.09.2017 r. panie z Dyskusyjnego Klubu Książki w Paterku powróciły do spotkań i dyskusji o książkach. Bohaterką spotkania była powieść Agnieszki Olejnik. Autorka z wykształcenia polonistka, prowadzi również bloga ”Barwy i smaki mojego życia”, gdzie opowiada nie tylko o książkach, ale i o fotografowaniu przyrody, zdrowej kuchni i pysznych nalewkach.

Dyskutując o książce panie stwierdziły, że autorka porusza w niej wiele tematów. Znajdziemy tutaj wątek małżeństwa, które wisi na włosku, relacji matki z dojrzewającą córką, tolerancji i dopasowania w grupie wśród współczesnej młodzieży. Książka została ciepło przyjęta przez klubowiczki, które uznały, że warto sięgnąć po kolejne części tj.: ”Miłość z nutą imbiru” i „Apetyt na więcej”.

 

Następne spotkanie odbędzie się 26.10.2017 r. o godz.16.00, omawiana będzie książka pt.” Serce” autorstwa Radki Franczak.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki

 







 



 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
godziny otwarciav4.jpg
co kiedy gdzieV2.jpg
tło.jpg
Backup_of_Graphic2_1.jpg
regionalia_baner.jpg
ibukLibra.png
orf.jpg
w.bibl.jpg
ministerstwosmall.jpg
krasze.jpg
prb.jpg
Backup_of_Graphic50.jpg
polub nas10.jpg
legimi.jpg