Czerwcowe spotkanie DKK w Trzeciewnicy
27.06.2017 Łukasz Walczyk 426
grafika

W czwartek 22 czerwca 2017 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, na którym omawiano „Kiedy odszedłeś” J. Moyes. Książka została  nagrodzona tytułem „Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa, romans”. Główną bohaterką jest Lou Clark,  którą klubowiczki poznały już omawiając powieść pt. „Zanim się pojawiłeś”. W jej kontunuacji pt. „Kiedy odszedłeś” Jojo Moyes opisuje jak śmierć bliskiej osoby odbiła się na bohaterce.

Autorka z  taktem porusza ważne tematy - radzenia sobie z żałobą, dojścia do normalnego, codziennego życia. Dużą rolę w powrocie do codzienności miał udział Lou w zajęciach terapeutycznych i poznanie ludzi, którzy tak jak ona, stracili bliską osobę.

Czytelniczki uznały, że ta książka może być prawdziwym pokrzepieniem dla osób, które zmagają się ze stratą kogoś bliskiego. Pomoże im przejść przez trudny etap żalu, rozłąki i tęsknoty.

 

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 07 września o godz. 16:00. Przedmiotem dyskusji będzie książka G. Gargaś  - „Tylko Ty”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
godziny otwarciav4.jpg
co kiedy gdzieV2.jpg
tło.jpg
Backup_of_Graphic2_1.jpg
regionalia_baner.jpg
ibukLibra.png
orf.jpg
w.bibl.jpg
ministerstwosmall.jpg
krasze.jpg
prb.jpg
Backup_of_Graphic50.jpg
polub nas10.jpg
legimi.jpg