Czerwcowe spotkanie DKK w Trzeciewnicy
27.06.2017 Łukasz Walczyk 873
grafika

W czwartek 22 czerwca 2017 r. odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Trzeciewnicy, na którym omawiano „Kiedy odszedłeś” J. Moyes. Książka została  nagrodzona tytułem „Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura obyczajowa, romans”. Główną bohaterką jest Lou Clark,  którą klubowiczki poznały już omawiając powieść pt. „Zanim się pojawiłeś”. W jej kontunuacji pt. „Kiedy odszedłeś” Jojo Moyes opisuje jak śmierć bliskiej osoby odbiła się na bohaterce.

Autorka z  taktem porusza ważne tematy - radzenia sobie z żałobą, dojścia do normalnego, codziennego życia. Dużą rolę w powrocie do codzienności miał udział Lou w zajęciach terapeutycznych i poznanie ludzi, którzy tak jak ona, stracili bliską osobę.

Czytelniczki uznały, że ta książka może być prawdziwym pokrzepieniem dla osób, które zmagają się ze stratą kogoś bliskiego. Pomoże im przejść przez trudny etap żalu, rozłąki i tęsknoty.

 

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 07 września o godz. 16:00. Przedmiotem dyskusji będzie książka G. Gargaś  - „Tylko Ty”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg