„Gang różowych kapeluszy” w potulickiej bibliotece na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki
23.06.2017 Łukasz Walczyk 951
grafika

20 czerwca 2017 r. (wtorek) w bibliotece w Potulicach odbyło się ostanie przed przerwą wakacyjną spotkanie pań z Dyskusyjnego Klubu Książki.  Tematem spotkania była książka Anny Szczęsnej  pt.: „ Gang różowych kapeluszy”. Już tytuł skłania nas do zajrzenia w treść aby dowiedzieć  kto należy do tego malowniczego gangu.  Autorka opisuje cztery „niezwykłe kobiety, które mimo wieku nie wahają się korzystać z życia”. Cała książka to opowieść o ich przyjaźni, szczerej, wartościowej, prawdziwej i jakże trwałej. To łamiąca stereotypy o tym, że kobiety w wieku 60+ to nie tylko babcie, które wieczory spędzają przy kominku robiąc na drutach. Teraz to panie, które nadal dbają o siebie, robią makijaż, zakładają sukienki i szpilki i mają szalone pomysły.

 

Klubowiczki jednomyślnie stwierdziły, że „sięgającym po tę powieść  gwarantują chwile wzruszeń i nostalgii nad upływającym czasem, ale również obiecują śmiech do łez”.  Polecają książkę na wakacyjne wyjazdy. No i oczywiście zapraszają wszystkich do Gangu różowych kapeluszy.

 

Następne spotkanie odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 15.00 i omawiana będzie książka Marzeny Rogalskiej „Wyprzedaż snów”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach   programu Dyskusyjne Kluby Książki. 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
katalog online.jpg
ebooki.jpg
godziny otwarcia bibliotek.jpg
co gdzie kiedy.jpg
książka na telefon3.jpg
zaproponuj zakup4.jpg
blechacz.jpg
regionalia.jpg
facebook.jpg
polona.jpg
w bibliotece.jpg
bm pri pcz.jpg
pzb.jpg