„Gang różowych kapeluszy” w potulickiej bibliotece na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki
23.06.2017 Łukasz Walczyk 474
grafika

20 czerwca 2017 r. (wtorek) w bibliotece w Potulicach odbyło się ostanie przed przerwą wakacyjną spotkanie pań z Dyskusyjnego Klubu Książki.  Tematem spotkania była książka Anny Szczęsnej  pt.: „ Gang różowych kapeluszy”. Już tytuł skłania nas do zajrzenia w treść aby dowiedzieć  kto należy do tego malowniczego gangu.  Autorka opisuje cztery „niezwykłe kobiety, które mimo wieku nie wahają się korzystać z życia”. Cała książka to opowieść o ich przyjaźni, szczerej, wartościowej, prawdziwej i jakże trwałej. To łamiąca stereotypy o tym, że kobiety w wieku 60+ to nie tylko babcie, które wieczory spędzają przy kominku robiąc na drutach. Teraz to panie, które nadal dbają o siebie, robią makijaż, zakładają sukienki i szpilki i mają szalone pomysły.

 

Klubowiczki jednomyślnie stwierdziły, że „sięgającym po tę powieść  gwarantują chwile wzruszeń i nostalgii nad upływającym czasem, ale również obiecują śmiech do łez”.  Polecają książkę na wakacyjne wyjazdy. No i oczywiście zapraszają wszystkich do Gangu różowych kapeluszy.

 

Następne spotkanie odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 15.00 i omawiana będzie książka Marzeny Rogalskiej „Wyprzedaż snów”.

 

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach   programu Dyskusyjne Kluby Książki. 

 

Wyślij link mailem
WYPOWIEDZ SIĘ
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Wyszukiwarka portalowa
Opcje zaawansowane
godziny otwarciav4.jpg
co kiedy gdzieV2.jpg
tło.jpg
Backup_of_Graphic2_1.jpg
regionalia_baner.jpg
ibukLibra.png
orf.jpg
w.bibl.jpg
ministerstwosmall.jpg
krasze.jpg
prb.jpg
Backup_of_Graphic50.jpg
polub nas10.jpg
legimi.jpg