„Świat nie jest taki zły” na majowym spotkaniu DKK w Trzeciewnicy
05.06.2017 Łukasz Walczyk 587

W ostatnia środę maja w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym omawiano książkę „Świat nie jest taki zły”. Jest to wywiad rzeka Kamili Drewskiej z Haliną Kunicką. Dama polskiej estrady opowiada o swoim dzieciństwie, młodości, karierze, małżeństwach i macierzyństwie. To książka, która dla Klubowiczek była powrotem do czasów młodości i piosenek śpiewanych przez Kunicką. Dzięki tej biografii Panie poznały nieznane im fakty z życia artystki.

Na kolejne spotkanie DKK zapraszamy 21 czerwca o godz. 16:00. Przedmiotem dyskusji będzie książka Jojo Moyes - „Kiedy odszedłeś”.

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.