„Takie rzeczy tylko z mężem” Agata Przybyłek
31.05.2017 Łukasz Walczyk 581

W czwartek 25maja 2017r. w filii bibliotecznej w Paterku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki na którym rozmawiano o powieści  Agaty Przybyłek „Takie rzeczy tylko z mężem”.

Główna bohaterka Zuzanna wydaje się, że ma wspaniałe życie: jest zamężna, ma fajnego synka, stałą pracę i duży dom. Jednak czuje się zaniedbywana przez męża. Postanawia zawalczyć o uwagę Ludwika. To jednak wcale nie będzie takie łatwe...

Dyskutując o książce Panie poruszyły kilka problemów, które składają się na relacje małżeńskie. Mówiły o rutynie, nietolerancji wobec drugiej osoby, sprawach wychowania i miłości rodzicielskiej. Klubowiczki uznały, że książkę warto  polecić z uwagi na wartką akcję,  świetne dialogi i dużą dozę humoru.

Następne spotkanie 22.06.2017r. o godz.16.00,będzie omawiana książka „Nic zwyczajnego...”O Wisławie Szymborskiej, autor : Michał Rusinek

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w rmach programu Dyskusyjne Kluby Książki